Yanser Group. Красиво. Послідовно. Цілеспрямовано.

Про платформу онлайн-продажів

З кожним роком сучасний бізнес неминуче входить у сферу онлайн-продажів та закупівель.Темпи зростання онлайн комерції в оптовому сегменті справді вражають. За даними аналітичної компанії Forrester тільки в США обсяг продажів в опті становитиме 1,1 трлн. доларів.За даними досліджень у 2018 році 40% оптових платформ будуть впроваджувати оптимізацію процесу продажів від запиту до замовлення, дозволяючи співробітникам служби продажу та партнерам швидко та точно формувати комерційні пропозиції та замовлення – у будь-якому місці.

Робота в оптовому сегменті за традиційною схемою не позбавлена незручностей. Наші партнери часто не мають можливості ознайомитися з усім спектром асортименту Yanser Group або не знаходять потрібного товару. (Вітрина + склад Показати) Оперативність інформування про нові надходження змушує бажати кращого.Менеджер не розвиває Ваш асортимент, а зосереджений на формуванні Вашого замовлення. Більше того, персональний менеджер не дає Вам можливості провести процес замовлення після 18-00. Відвантаження зі складів у регіоні не дозволяє знати реальну наявність товару на центральному складі, оскільки використовує регіональне квотування. Інформація про асортимент та його переваги не завжди доступна для наших партнерів. Чи знаєте Ви все про переваги продукції Yanser Group у порівнянні з аналогами на ринку?У 2018 році компанія Yanser пропонує Вам стати частиною глобальних тенденцій та вести свій бізнес легко.

Як передова компанія, ми впроваджуємо для Вас платформу оптових продажів b2b.yanser.com

Це дозволить Вам

1) Бачити весь асортимент компанії та його реальний залишок на центральному складі.

2) Без зусиль знайти у величезному каталозі те, що необхідно саме Вам і сформувати заявку у будь-який час доби.

3) Бачити Ваш дохід на кожному виробі у гривнях відповідно до персональних умов роботи та бонусів за сертифікацію.

4) Бути в курсі всіх новин компанії та інформації про нові надходження.

5) Оформляти попереднє замовлення онлайн.

6) Проводити навчання співробітників з інформації, яку ми готуємо Вам.

Ми даруємо Вам наш багаторічний досвід у роздробі, щоб Ви могли зосередитись на бізнесі. Персонально закріплена команда менеджерів залишається з Вами та дозволить зробити процес закупівель зручним, оперативним та приємним.