Yanser Group

Красиво. Послідовно. Цілеспрямовано.

Про нас

Компанія Yanser Group провідна компанія в галузі дистрибуції та виробництва спідньої білизни, трикотажу та панчішно-шкарпеткової продукції в Україні. Компанія заснована у 1994 році.

За час роботи компанія розробила та реалізувала кілька успішних бізнес-проектів, представлених у регіонах України та Польщі.

Ми прагнемо

- працювати красиво, послідовно та цілеспрямовано.

- удосконалюватися в усьому: у виробах, дизайні, кольорі, сервісі.

- йти в ногу з часом і дивитись у майбутнє.

- навчитися передбачати бажання, зрозуміти та відповідати всім відтінкам настрою наших клієнтів – від таємничості до бурхливого захоплення.

- дати можливість усім жінкам, без винятку, торкнутися істини жіночої білизни.

- бути необхідними, доступними, цікавими, щоб знайти однодумців, щоб спалахнути їхньою гарною ідеєю і не розчаровувати на нашому спільному шляху до досконалості.

Місія компанії

Однією з основних людських потреб є причетність до абсолютної краси, адже справжня краса надихає! Вона не говорить мовою розуму – вона здатна обходитися без нього, користуючись виключно мовою почуттів. Якось наблизившись до розуміння краси, ти ніколи більше не будеш вільний від неї. Ти захочеш осягати її суть. Гармонія білизни та тіла -- ні з чим незрівнянне відчуття. Дати можливість усім жінкам доторкнутися до правильної білизни — це набагато більше, ніж бізнес… Це наша чудова місія!

Yanser - це...

… Янсер – це більше, ніж бізнес. Це наша місія краси!