Yanser Group
Красиво. Послідовно. Цілеспрямовано.

Компанія Yanser Group провідна компанія в галузі дистрибуції та виробництва нижньої білизни, трикотажу та панчішно-шкарпеткової продукції в Україні. Компанія заснована у 1994 році. За час роботи компанія розробила та реалізувала кілька успішних бізнес-проектів, представлених у регіонах України та Польщі.

Ми прагнемо:
- працювати красиво, послідовно та цілеспрямовано.
- удосконалюватися у всьому: у виробах, дизайні, кольорі, сервісі.
- йти в ногу з часом і дивитись у майбутнє.
- навчитися передбачати бажання, зрозуміти та відповідати всім відтінкам настрою наших клієнтів – від таємничості до бурхливого захоплення.
- дати можливість усім жінкам, без винятку, торкнутися істини жіночої білизни.
- бути необхідними, доступними, цікавими, щоб знайти однодумців, щоб спалахнути їхньою гарною ідеєю і не розчаровувати на нашому спільному шляху до досконалості

Місія
Однією з основних людських потреб є причетність до абсолютної краси. Справжня краса надихає, вона не говорить мовою розуму - вона здатна обходитися без нього і пояснюватись мовою почуттів. Якось наблизившись до розуміння краси, ти ніколи більше не будеш, вільний від неї. Ти захочеш осягати її суть. Гармонія білизни та тіла - ні з чим не порівняти відчуття. Дати можливість усім жінкам доторкнутися до правильної білизни — це набагато більше, ніж бізнес… Це наша чудова місія!

Yanser - це...
… Янсер – це більше, ніж бізнес. Це наша місія краси!