Yanser Group
Красиво. Послідовно. Цілеспрямовано.

Часті запитання

Які переваги використання B2B платформи Yanser?
Компанія «Yanser Group» – провідна компанія в галузі дистрибуції та виробництва спідньої білизни, трикотажу та панчішно-шкарпеткової продукції в Україні. B2B платформа Yanser, є бізнес-проектом компанії, який збільшить і зробить максимально зручною процедуру замовлення товарів. Оцінити всі переваги платформи ви зможете вже зараз, ставши нашим клієнтом!

Переваги для клієнтів:
1. Можливість детально ознайомитись з широким асортиментом та зробити замовлення швидко та зручно.
2. Завжди актуальна інформація щодо залишків на поточний момент часу. Доступ 24/7.
3. Зручна комунікація.

Як стати клієнтом компанії Yanser?
Вам необхідно зареєструватися на нашій платформі, заповнивши спеціальну форму, та чекати на лист з підтвердженням вашої реєстрації.

Як я можу зв'язатися із підприємством Yanser? Ви можете надіслати email з вашим запитанням або пропозицією, або зв'язатися з нами за номером, вказаним на сайті. Також ви можете скористатися сервісом “Зворотний дзвінок”, натиснувши кнопку праворуч.

Чи може кожен бажаючий, включаючи роздрібного покупця, побачити асортимент та його оптові ціни?
Ні. Бачити цінові умови можуть тільки наші партнери після підтвердження реєстрації. При спробі перейти до каталогу без реєстрації система не допустить та запропонує пройти реєстрацію

Чи потрібно мені реєструватися як новий клієнт, якщо я партнер?

Реєстрація на платформі це не реєстрація нового партнера, а реєстрація користувача для отримання логіну та пароля

У мене три ФОП. Мені потрібно заводити на кожну організацію доступ?

Ні. Доступ для Вас буде один. Ви реєструєте лише один обліковий запис на будь-яку організацію. Замовлення від усіх ФОП буде відображено в особистому кабінеті. При підтвердженні замовлення, повідомте на кого оформити замовлення.

Який момент товар резервується за мною?

В особистому кабінеті Ви можете побачити статус виконання кожного замовлення. Розміщений - заявка надійшла в роботу В обробці - Товар зарезервований, У цьому статусі менеджер підтверджує Ваше замовлення та може внести зміни до замовлення Підтверджено, чекає оплати- Ви підтвердили замовлення, зміни до замовлення не вносяться. Можливо тільки створити новий Підтверджено, оплачено - Ми отримали Ваш платіж на замовлення, замовлення збирається на складі Виконаний - Товар надіслано Вам на відділення Нової пошти.