Yanser Group

Красиво. Послідовно. Цілеспрямовано.

Загальні умови та дотримання політики ціноутворення

1.1.1. Обов'язковою умовою співпраці з інтернет-магазинами є дотримання рекомендованої роздрібної ціни. В інтернет-магазині має бути вказана ціна, яка не нижча за рекомендовану роздрібну ціну. Порушення правил дотримання РРЦ є підставою для відмови у відвантаженні замовлень.

1.1.2. Допускаються узгоджені маркетингові активності (акції за програмами лояльності) у сумі трохи більше 10% від РРЦ терміном трохи більше 7 календарних днів.
1.1.3. Неузгоджена маркетингова активність (програма лояльності) із зміною РРЦ інтернет-магазином є порушенням.

1.1.4. Порушенням цінової політики вважається також будь-яке додавання в картку товару кнопок, банерів, посилань та іншої інформації (наприклад, зателефонуй та отримай знижку, хочеш знижку/подарунок - тисни, дізнатися про зниження ціни тощо) на отримання додаткових бонусів/знижок/подарунків поза рамок програм лояльності.

1.1.5. На всіх прайс-агрегаторах інтернет-магазин повинен вказувати ціни не нижчі за рекомендовану роздрібну ціну.

1.1.6. При виявленні порушень у політиці ціноутворення Компанія інформує про це Інтернет-магазин. Інтернет-магазин, у свою чергу, усуває невідповідності протягом доби. А якщо ні, то компанія буде змушена зменшити на 10% розмір знижки, з якої Інтернет-магазин закуповує терміном на місяць. При повторному порушенні політики ціноутворення відвантаження товару Інтернет-магазин може бути припинено строком на 3 місяці.

1.1.7. Якщо у вас є факти з недотриманням РРЦ – інформуйте нас (з посиланнями) і ми вживемо заходів.

1.2. Обов'язковою умовою початку співпраці та відвантаження товару є представленість асортименту, що рекомендується, у Вашому інтернет-магазині. Список асортименту, що рекомендується, ми підбираємо за погодженням для Вами з урахуванням нашого досвіду та Вашої специфіки.

1.3. Інформація про асортимент Yanser Group, розміщена на сайті Інтернет-магазину, повинна бути коректною та відповідати інформації, отриманій від Yanser Group або розміщеній на сайті b2b.yanser.com або офіційних каталогах брендів.

1. Ціна

2.1. На початку роботи Інтернет-магазину надається стартова партнерська знижка від Рекомендованої роздрібної ціни. За результатами роботи та збільшення обсягу продажу є можливість переглядати персональні цінові умови. Умови базової знижки уточнюйте при реєстрації.

2. Приймання замовлень

3.1. Замовлення приймаються лише за допомогою електронної системи b2b.yanser.com. Довідки про наявність товару та його вартість по телефону ми надаємо лише у крайніх випадках.
3.2. Замовлення вважається прийнятим, лише після підтвердження менеджера та отримання форми замовлення з реквізитами для оплати на електронну пошту, вказану при реєстрації.
3.3. Мінімальна сума денного відвантаження – 5 000 грн.

1. Оплата

4.1. Оплата провадиться шляхом перерахування суми замовлення на розрахунковий рахунок з обов'язковим зазначенням номера замовлення у призначенні платежу.
4.2. Замовлення надсилається лише за фактом 100% оплати замовлення.

1. Доставка

5.1. Відвантаження товару кур'єрською службою відбувається наступного дня після отримання оплати виключно на Покупця або самовивозом із центрального складу після підтвердження оплати та погодження часу відвантаження.

5.2. Оправки по Україні здійснюються компанією "Нова Пошта" тільки на відділення.

5.3. Відправлення товару здійснюється за рахунок отримувача.

1. Повернення товару та рекламації

Можливість повернення товару неналежної якості регламентується у Договорі поставки та провадиться згідно з Правилами повернення.